Ochrana podvozku

Chrání spodní část motorového prostoru od mechanického a chemického poškození, chrání součásti motoru, převodovky, nápravy a elektroinstalaci před prachem, bahnem i solí.

MISTER CAR PLATE je profesionální ochranný plech motorového prostoru. Používá se u osobních, terénních a lehkých užitkových vozidel jako spodní ochrana motorového prostoru, náprav a řízení před mechanickým i chemickým poškozením při provozu vozidel

Základní funkce MISTER CAR PLATE:

chrání spodní část motorového prostoru od mechanického a chemického poškození, chrání součásti motoru, převodovky, nápravy a elektroinstalaci před prachem, bahnem i solí, snižuje vnímání hluku motoru, prodlužuje životnost součástek a příslušenství (alternátoru, startéru, řemenů, kladek atd.), užitečný nejen do rozmanitého terénu, ale využitelný i v běžném městském provozu, např. vystouplá víka kanálů, obrubníky, vyšší retardéry apod.

Vlastnosti MISTER CAR PLATE:

ochranné kryty se instalují pomocí držáků montovaných do původních otvorů ve skeletu karoserie a nápravnice (bez vrtání) ,optimální tvar krytu pro jednotlivé modely vozů, pryžové dorazy zabraňují kontaktu krytu s karoserií, spojovací materiál je opatřen antikorozní ochranou, ochranný kryt obsahuje průduchy pro chlazení.

Z čeho je MISTER CAR PLATE vyroben?

Kryt je vyroben z ocelového nebo hliníkového krycího plechu tloušťky 2 – 6 mm , pro zvýšení konstrukční tuhosti jsou na ploše rozmístěny prolisy, ocelové nosníky a spojovací materiál jsou galvanicky ošetřeny proti korozi, vyroben za použití unikátní laserové technologie a technologie hloubkového lisování

Cena: od 4900,-Kč bez dph

Dostupnosti jednotlivých modelů na dotaz.

Poptávkový formulář