Rozleštění světel a laku

Provádíme renovaci starých, zašlých světlometů, opravy starého laku nebo drobných škrábanců. Více info po telefonu.

Objevili jste na kapotě svého auta poškrábaný lak? K malým oděrkám na autě přijdete rychle a ani pomalu nevíte jak. Příčinou může být nepříznivé počasí, létají štěrk a kamínky nebo také kartáče mycích linek. Jedním z velmi efektivních způsobů, jak se těchto miniaturních oděrek zbavit, je rozleštění laku. 

Rozleštění laku

Rozleštění laku na automobilu je procedura ošetření laku s největším výsledným efektem. Při této proceduře dojde k odstranění mikroskopické vrstvy poškozeného laku. Takto očištěný lak je následně rozleštěn do vysokého lesku a poté je ošetřen tvrdým voskem, který ho dlouhodobě chrání. Leštění laku lze provádět ručně nebo strojně a abrazivními nebo neabrazivními přípravky. 

Leštění laku se doporučuje provádět jednou ročně. Odstraníte jím tedy drobné škrábance a rýhy a zredukujete ty hluboké. Zároveň obnovíte a zvýšíte lesk laku na vašem automobilu a tím zlepšíte jeho vzhled. Leštění automobilu probíhá v podstatě ve třech krocích:

  1. Důkladné umytí automobilu - zbavení se všech nečistot
  2. Leštění automobilu - rozleštění laku
  3. Finální leštění

Používáme pouze špičkové vybavení a produkty od značky 3M.

Pro určení ceny je potřeba vidět stav laku na vybraném voze ! Cena se pohybuje od 2500,-Kč do 10 000,-Kč vč dph i materiálu.

Cena za rozleštení světel je 500,-Kč/světlo.

 

Galerie

Poptávkový formulář