Tažné zařízení + nosiče kol

V naší nabídce najdete pouze kvalitní tažná zařízení, která pro Vás pečlivě vybíráme, a která Vás nijak neomezují v jejich využití.

Montujeme a prodáváme všechna tažná zařízení z nabídky firmy ELSA GROUP.

Nejčastěji se jedná o značky BRINK, WESTFALIA a GALIA.

Můžete vybírat ze širokého sortimentu různých typů tažných zařízení pro vozy všech značek.

Tažné zařízení vám namontuji na všechny typy osobních vozidel. Jsme autorizovaný ELSA servis – montáž provádíme odborně a tak, že neporušujeme záruku na vozidlo.

Zajistíme také instalaci univerzální nebo typové elektropřípojky.

Po montáži obdržíte řádně potvrzený typový list. Tím pádem nemusíte na STK na evidenční kontrolu. Stačí si nechat tažné zařízení zapsat do technického průkazu na nejbližší pobočce dopravního inspektorátu. Zaplatíte pouze správní poplatek 50 – 100 Kč.

Jak vybrat tažné zařízení ?

Tažných zařízení existuje na trhu celá řada. Prvním kritériem je značka, model a rok výroby vašeho automobilu. Tím druhým účel, tj. co za autem plánujete tahat. Jednoduchý přívěsný vozík, kterým převážíte věci na chalupu, má jiné nároky než karavan, přívěs na loď nebo nosič na kola.

U nižších aut může tažné zařízení zasahovat do registrační značky. V tom případě je vhodné vybrat tažné zařízení s odnímatelným bajonetem.

Totéž platí v případě, že na autě máte namontované parkovací senzory. Pokud o parkovacích senzorech teprve uvažujete, je lepší nejprve namontovat tažné zařízení a pak teprve parkovací senzory. Případně vám mohu nainstalovat obojí zároveň. Montuji parkovací senzory značky Steelmate, které si s tažným zařízením bez problémů poradí.

Dalším faktorem, který má na výběr tažného zařízení vliv, je cena. Všechna tažná zařízení v nabídce jsou kvalitní a vyhovují evropským normám. Přesto lze vybírat od různých výrobců a v různých cenových relacích.

Cena: montáž od 1500,-Kč (konkrétní cenu lze určit pod dohodě o jaké tažné zařízení bude zákazník mít zájem)

(S výběrem tažného zařízení, elektropřípojky a nosiče vám rádi poradíme. Garantujeme vám nejnižší ceny !)

 

Poptávkový formulář